ETB HealthCare

Ana Sayfa / ETB HealthCare

Neden ETB HealthCare?

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet veren ETB HealthCare, müşterilerine en hızlı şekilde en doğru tedaviyi vermek için kurulmuştur. Bu sebeple ETB HealthCare ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren güvenli ellerdesiniz demektir. En iyi tedavi en uygun fiyatlarla araştırılarak size ulaştırılırken, randevu almak için sıra bekleme gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Hızlı randevu alma imkanı sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz kalitede hizmete anında kavuşursunuz.

Deneyimli hekim kadrosuyla birlikte uluslararası standartlarla belirlenmiş en son teknoloji cihazlarla tedaviniz için gereken tüm imkanlar sağlanır. Türkiye’de kalacağınız süre içerisinde başta konaklama hizmetleri olmak üzere birçok ayrıcalığa da sahip olursunuz. En iyi 5 yıldızlı otellerde konaklarken sağlık için geldiğiniz bu geziyi daha keyifli hale getirmeyi amaçlar. Transferden, rehberlik hizmetine kadar birçok avantajdan da kaldığınız süre boyunca yararlanabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ek kaplıca ziyaretleri, şifalı su turları ya da şehir turları gibi ek hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Tüm bu olanaklar sağlanırken ETB ekibinin kişiye özel yabancı dil bilen danışmanlarının güvenli ellerinde olacağınızı da unutmamalısınız.

Sizin İçin Neler Yapıyoruz

Ulaşım

Uçak biletlerinizden seyahat edeceğiniz havayolundaki konforunuza kadar her şeyi sizin için ayarladık! Size sadece gökyüzünden keyif almaya bakın!

Transfer

Arkanıza yaslanın yeter! ETB uçaktan indiğiniz andan itibaren tüm transfer ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor!

Konaklama

Oteliniz için endişelenmeyin ETB’yi arayın yeter! En iyi otellerde en iyi şartlarda konaklama sağlamak bizim işimiz!

Hastane

Türkiye’nin en donanımlı hastanelerinde tedavi hizmeti alma şansını yakalamak artık ETB ile mümkün.

Rehberlik
20140108154901

Uçaktan indiğiniz andan itibaren yalnız değilsiniz! Profesyonel ekibimizle her anınızda yanınızda olmaktan gururluyuz!

Tatil

Hem sağlık hem tatil diyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en güzel turistik yerleri ETB ile sizi bekliyor!