ETB Group Kimdir?

ETB Group, 2003 yılında şirketlerle müşterileri arasındaki iletişimi sağlamak, sorunları en hızlı şekilde çözmek amacıyla kurulmuş bir danışmanlık şirketidir. Türkiye’den Avrupa’ya faaliyet gösteren ve en büyük Türk Call Center Merkezi ETB Group, 500 kişilik sektöründe uzman, deneyimli kadrosu; çağdaş, modern ve yüksek teknik altyapısıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana, sağlıktan telekomünikasyona, otomotivden enerjiye 800’den fazla başarılı projeye imza atmıştır.

ETB Group, tüm Avrupa dillerini konuşabilen deneyimli çalışanları ile birlikte Novartis, Greenpeace ve UNICEF’e ait birçok büyük projede yer almıştır. ETB Group, Avrupa’nın en büyük firmaları tarafından verdiği hizmetlerle birçok ödüle layık görülmüştür.

İstanbul merkez olmak üzere Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Trabzon, Denizli ve Karaman’daki uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Avrupa’da eğitim almış ETB Group çalışanları, birçok eğitim sertifikasınada sahiptir.

ETB Group aynı zamanda Türkiye’deki büyük hastanelere yurtdışı danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. ETB Group, danışmanlık ve çağrı merkezi hizmetlerine ek olarak turizm faaliyetleri, ulaşım, konaklama, şehir turu ve VIP hizmetleri gibi organizasyonları da en yüksek standartlarda organize etmektedir.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerinin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılamaktadır. Sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeleri de takip eden ETB Group, deneyimli kadrosuyla her gün kendini yenilemektedir.

ETB Group müşterilerine sağlık alanında profesyonel ve kaliteli hizmet alabilmeleri için en doğru ve dalında uzman hekimlerle biraraya getirir, istenilen şehirlerde hizmet sunmak için de çalışmalarına hızla devam etmektedir.

  • happy-baby-s-710400
  • -ultrasound-s-710400
  • smiling-doctor-with-chin-on-hand-s-710400
  • -ultrasound-s-710400
  • -ultrasound-s-710400
  • -ultrasound-s-710400
  • -ultrasound-s-710400